REGULAMIN SKLEPU REFLE.PL

Żeby wszystko było jasne...
Serwis internetowy oraz sklep refle.pl prowadzony jest przez:

REFLE.PL Szymon Lazar
ul. Pszczyńska 47
41-809 Zabrze

NIP: 6482740045
REGON: 243547925

Kontakt:

Telefon: (+48) 504-524-464
e-mail: szymon@refle.pl

TOWARY DOSTĘPNE W SKLEPIE:

Z racji na sposób wykonywania odzieży, większość produktów dostępnych w sklepie internetowym jest niepowtarzalnych. Niewielkie partie, jakie oferujemy w sprzedaży sprawiają, że do każdego elementu ubioru podchodzimy indywidualnie, zdobiąc go ręcznie elementami odblaskowymi. W stałej ofercie posiadamy kilka wiodących motywów, spośród których klient może wybierać. Finalny efekt będzie zgodny z założoną konwencją, jednak może różnić się układem elementów odblaskowych względem fotografii widniejących w serwisie refle.pl

ZAMÓWIENIE NA ODZIEŻ SPERSONALIZOWANĄ:

Masz swój pomysł na ozdobienie odzieży aplikacjami odblaskowymi? Żaden problem. Wyślij nam swoją propozycję na kontakt@refle.pl, a my nie zostawimy Cię bez odpowiedzi :)

ZAMÓWIENIA ONLINE:

Korzystając z zakupów online masz możliwość zdania się na naszą inwencję twórczą. Wybierz coś dla siebie spośród dostępnych artykułów, następnie motyw, w jakim mamy dla Ciebie wykonać grafikę, rozmiar i kolor. Po dokonaniu wyboru, system poprosi Cię o podanie danych potrzebnych do zrealizowania zamówienia oraz sposobu wysyłki i płatności. Wszystko internetowo, sprawnie, wygodnie i bezpiecznie. Po złożeniu zamówienia, czekamy 3 dni robocze na przelew. Po tym czasie Zamówienie zostanie potraktowane jako nieaktualne.

FORMY PŁATNOŚCI:

Kupując online, wybierasz jedną z dostępnych form płatności:

Płatność elektroniczna (PayU)

Płatności kartami płatniczymi za pośrednictwem PayU

Przedpłata na konto bankowe:

Deutsche Bank

07 1910 1048 2516 4408 7699 0001

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Uśredniony czas realizacji zamówienia to 48h od momentu zaksięgowania wpłaty do nadania wysyłki z reflowym towarem. W zależności od wielkości zlecenia i ilości spływających zamówień, czas ten może ulec zmianie, jednak zazwyczaj na korzyść klienta ulega skróceniu. Zdecydowaną większość odzieży i akcesoriów wykonujemy po złożeniu zamówienia, dając Ci możliwość na przesłanie sugestii odnośnie tworzonego wzoru. Chcemy, żeby każdy, kto nosi REFLE czuł się wyjątkowo.

WYSYŁKA TOWARU:

Kupując REFLE w sklepie internetowym, masz pełną kontrolę wysłanego przez nas towaru, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, dzięki śledzeniu przesyłki kurierskiej. Wybierz jedynie opcję wysyłki spośród poniższych opcji.

Koszt dostawy na terenie Polski:

Poczta Polska: 10,-

Paczkomaty In Post: 12,- (zaraz po dokonaniu zakupu, prosimy o informację do któórego paczkomatu mamy nadać przesyłkę - w przeciwnym razie nadajemy do najbliższego adresowi podanemu przy rejestracji w sklepie)

Kurier UPS Standard: 16,-

Przy zamówieniach o wartości co najmniej 300PLN, pokrywamy koszty wysyłki na terenie Polski.

Jeżeli towar ma zostać wysłany poza granice RP - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

REKLAMACJE I ZWROTY

Istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru na inny, gdy na przykład rozmiar okaże się nieodpowiedni. Uprzedź nas mailowo o chęci odesłania towaru. Na wymianę, bądź zwrot przysługuje Ci dokładnie 14 dni liczone od daty dostarczenia towaru.

Koszty przesyłki zwrotnej będą musiały zostac poniesione przez Ciebie, jednak w przypadku wymiany towaru, za drugą wysyłkę do Ciebie płacą REFLE.

Jeśli otrzymany towar okazał się wadliwy z jakiejkolwiek przyczyny, napisz do nas na kontakt@refle.pl, załączając do maila zdjęcie ukazujące usterkę/wadę. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni kalendarzowych i ani dnia dłużej! Na zwrot reklamowanego projektu masz 2 lata liczone od daty zakupu.

Towar zwracany do nas powinien być w stanie nienaruszonym. Konieczny będzie również oryginał potwierdzenia zakupu. Zwrot kosztów zakupu otrzymasz przelewem na konto bankowe.

Na materiale odblaskowym znajduje się zauważalne pod odpowiednim kątem, drobne logo producenta materuału 3M. Przebarwienie to oraz inne wynikłe w procesie produkcyjnym nie będą uznawane jako powód do reklamacji.

SPOSÓB UŻYTKOWANIA REFLI:

REFLE są stworzone do użytku codziennego. Conocnego również, jednak czasem trzeba je wyprać. Zalecamy pranie na lewej stronie, w temperaturze 40 st.C, z odzieżą o podobnej kolorystyce.
Prasować należy na lewej stronie tak, by nie przegrzać aplikacji odblaskowych(ok 120st.C-150st.C).

DANE OSOBOWE:

Dane osobowe i adresowe klientów przetwarzane będą jedynie przez firmę Refle.pl Szymon Lazar, Pszczyńska 47, 41-809 Zabrze (administrator danych). Posłużą one wyłącznie do zrealizowania zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883.


DOKONUJĄC ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM REFLE.PL, ZGADZASZ SIĘ TYM SAMYM NA WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZYM REGULAMINIE

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? PISZ, DZWOŃ - CHĘTNIE ROZŚWIETLIMY NIEJASNOŚCI.


Pozdrawiamy, Zespół REFLE