Tworzymy niewielkie serie odzieży odblaskowej z unikatowymi, układanymi ręcznie wzorami. Najistotniejsze jest dla nas połączenie części praktycznej z estetyczną – czyli wykorzystanie odblasków spełniających standardy bezpieczeństwa do tworzenia ciekawych form graficznych, które można nosić na co dzień. Do tworzenia wzorów używane są materiały odblaskowe marki 3M Scotchlite o najwyższych parametrach odblaskowości.

Zwracamy uwagę na to, aby bazę dla ręcznie układanych, odblaskowych deseni stanowiły ubrania starannie odszyte i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wiodącym materiałem jest bawełna, również organiczna.

Nie chcieliśmy aby ubrania wyglądały stricte sportowo, jak odzież specjalistyczna, albo ochronna BHP. REFLE to odblaskowy twór nietypowy, w którym odzież rowerowa przeplata się ze streetwear'em i fashion. 

Ciuchy odblaskowe i dodatki od Refle sprawdzają się po zmroku, poprawiając widoczność nocnych marków, jak i za dnia, zdobiąc i przyciągając uwagę ciekawym, niepowtarzalnym wzorem.